Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Janusza Kusocińskiego

 

w Rogoźnicy

Menu
 Strona główna
 Aktualności
 Historia
 Kadra
 Zajęcia pozalekcyjne
 Konkursy, Projekty
 Galeria
 Samorząd Uczniowski
 Rada Rodziców
 Dokumenty
 Rekrutacja
 Gazetka Szkolna
       "NOWINY"
 Doradztwo Zawodowe
 Szkolny Klub   Wolontariusza
Pedagog szkolny
Certyfikaty
Innowacje i programy autorskie
Oddziały przedszkolne
Rzecznik Praw Ucznia

Szkoła dla Niepodległej
Współpraca z zagranicą
RODO
Kontakt
Napisz do nas

BIP


biuletyn informacji publicznej

Linki














 

                         Rada Pedagogiczna
                 Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rogoźnicy

     Kompetencje Rady Pedagogicznej określa art. 40 i nast. ustawy z dnia 
                  7 września 1991 r. o systemie oświaty oraz statut Szkoły.

Lp.

Nazwisko i imię
      nauczyciela

Przedmiot     nauczania

Stopień      awansu     zawodowego

1.

dr Herda Dorota -   dyrektor szkoły

Przyroda,     wychowanie do życia w rodzinie, biologia

Dyplomowany

2.

Justyna       Kołodziejczuk -wicedyrektor

Język polski

Dyplomowany

3.

Budziszewska    Magdalena

Język polski

Dyplomowany

4.

Nestoruk Renata

Matematyka

Dyplomowany

5.

Ilczuk Janusz

Geografia

Dyplomowany

6.

Iwaniuk Barbara

Kształcenie

Zintegrowane

Dyplomowany

7.

Kamecka Anna

Kształcenie

Zintegrowane

Mianowany

8.

Małek Andrzej

Wychowanie fizyczne, świetlica

Dyplomowany

9.

Małek Bogusława

Język polski

Mianowany

10.

Marciniuk Ewa

Kształcenie

Zintegrowane

Dyplomowany

11.

Matwiejuk Anna

Wychowanie      fizyczne, muzyka

Dyplomowany

12.

Mazurek Monika

Fizyka, chemia

Dyplomowany

13.

Michalak Renata

Matematyka

Dyplomowany

14.

Łopuszyńska    Barbara

Język angielski

Dyplomowany

15.

Pawłowska Beata

Religia

Dyplomowany

16.

Sawczuk Marta

Nauczyciel wspomagający w kl. „0”,

Kontraktowy

17.

Skórkiewicz Anna

Język rosyjski

Dyplomowany

18.

Stefaniuk Artur

Historia, wiedza  o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Dyplomowany

19.

Iwanicka Elżbieta

Religia

Mianowany

20.

Michalczuk Ewa

Wychowanie    przedszkolne

Mianowany

21.

Kuzaka Małgorzata

Przyroda,     informatyka, plastyka, biologia, muzyka

Dyplomowany

22.

Charczuk Dorota

Pedagog       szkolny, muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Dyplomowany

23.

Kasperska    Monika

Język angielski

Dyplomowany

24.

Kalinowska Anna

Technika, zajęcia artystyczne

Kontraktowy

25.

Szymona Inna

Język rosyjski, biblioteka

Mianowany

26.

Katarzyna Potiopa

Wychowanie przedszkolne

Kontraktowy

27.

Agnieszka      Semeniuk

Wychowanie     przedszkolne

Mianowany