Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Janusza Kusocińskiego

 

w Rogoźnicy

Menu
 Strona główna
 Aktualności
 Historia
 Kadra
 Zajęcia pozalekcyjne
 Konkursy, Projekty
 Galeria
 Samorząd Uczniowski
 Rada Rodziców
 Dokumenty
 Rekrutacja
 Gazetka Szkolna
       "NOWINY"
 Doradztwo Zawodowe
 Szkolny Klub   Wolontariusza
Pedagog szkolny
Certyfikaty
Innowacje i programy autorskie
Oddziały przedszkolne
Rzecznik Praw Ucznia

Szkoła dla Niepodległej
Współpraca z zagranicą
RODO
Kontakt
Napisz do nas

BIP


biuletyn informacji publicznej

Linki














 

                         Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

Lp. Nazwa zajęć Klasa Termin 

Osoba odpowiedzialna

1.

Zajęcia polonistyczne –

praca z uczniem zdolnym
IIA

Poniedziałek
13.40-14.25

(co drugi tydzień)
Justyna Kołodziejczuk
2.

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego
IIA,
IA

Poniedziałek
13.40-14.25

(co drugi tydzień)
Justyna Kołodziejczuk
3.

Zajęcia polonistyczne przygotowujące uczniów

do egzaminu gimnazjalnego
IIIA,
 IIIB

Czwartek
13.40-15.15

(co drugi tydzień)
Magdalena Budziszewska
4. Szkolne Koło Wolontariusza I-III
Gim.
według potrzeb

Dorota Charczuk

5.

Zajęcia geograficzne przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego

IIIA,
IIIB

Czwartek
14.30-15.15

Janusz Ilczuk
6.

Zajęcia katechetyczne przygotowujące uczniów do uroczystości o charakterze religijnym Szkolne Koło Caritas

członk.
Koła
Caritas

 

Środa
13.40-15.15

(co dwa tygodnie)
Elżbieta Iwanicka
7. Zajęcia techniczne IV-VI

Czwartek

13.40-14.25
Anna Kalinowska
8. Zajęcia z języka angielskiego V

Wtorek
13.40-14.25

(co drugi tydzień)
Monika Kasperska
9. Zajęcia wyrównawcze II SP

Wtorek

11.50-12.35
Ewa Marciniuk
10.

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące uczniów

do egzaminu gimnazjalnego
 IIIA,
IIIB

Środa
14.30-15.15

(co drugi tydzień)
Barbara Łopuszyńska
11. Zajęcia sportowe

IV-VI

IA, IIIB

Piątek

13.40-14.25

Andrzej Małek

12. Zajęcia polonistyczne VI

Czwartek
13.40-14.25

(co drugi tydzień)
Bogusława Małek
13. Koło dziennikarskie V-VI

Czwartek
13.40-15.15

(co drugi tydzień)
Bogusława Małek
14.

Zajęcia sportowe

I-III Gim.

Czwartek
14.30-15.15
Piątek

13.40-14.25
Anna Matwiejuk
15.

Zajęcia matematyczne

IIA

IV-VI

Poniedziałek
13.40-14.25
Wtorek

13.40-14.25
Renata Michalak
16. Zajęcia matematyczne IIIA, IIIB

Piątek

13.40-15.15
Renata Nestoruk
17. Koło języka rosyjskiego V-VI

Czwartek

14.30-15.15
Anna Skórkiewicz
18.

Zajęcia historyczne przygotowujące uczniów

do egzaminu gimnazjalnego

IIIA

IIIB

Środa
13.40-14.25
Czwartek

13.40-14.25
Artur Stefaniuk
19.

Zajęcia z języka rosyjskiego przygotowujące uczniów

do egzaminu gimnazjalnego
IIIA, IIIB

Czwartek

14.30-15.15
Inna Szymona
20. Zajęcia chemiczne

IIA

IIIA, IIIB

Poniedziałek
13.40-14.25(według potrzeb)Piątek
13.40-14.25

(co tydzień)
Monika Mazurek
21. Koło plastyczne „Plastusie” III SP

Środa

12.50-13.35
Dorota Charczuk
22. Koło regionalne III SP

Poniedziałek
13.40-14.25

(co drugi tydzień)
Anna Skórkiewicz
23. Koło szachowe

III SP

I, II SP

Poniedziałek
12.50-13.35
Wtorek

13.00-13.35
Marta Sawczuk
24. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze I SP

Poniedziałek

11.50-12.35

Anna Kamecka

25.

Zajęcia czytelnicze
„Ja też czytam”

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
III SP

Czwartek
11.50-12.35
(co dwa tygodnie)Czwartek

11.50-12.35

 

Barbara Iwaniuk
26. Zajęcia z biologii przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego IIIA

Poniedziałek

14.30-15.15
Anna Teżyk