Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Janusza Kusocińskiego

 

w Rogoźnicy

Menu
 Strona główna
 Aktualności
 Historia
 Kadra
 Zajęcia pozalekcyjne
 Konkursy, Projekty
 Galeria
 Samorząd Uczniowski
 Rada Rodziców
 Dokumenty
 Rekrutacja
 Gazetka Szkolna
       "NOWINY"

Doradztwo Zawodowe
Szkolny Klub   Wolontariusza
Pedagog szkolny
Certyfikaty
Innowacje i programy autorskie
Kontakt
Napisz do nas

BIP


biuletyn informacji publicznej

Linki














 

                                        

http://static.wixstatic.com/media/da90f9_d8d62b69b4c14f2db504e1df838df842.png_srz_p_650_219_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

sem. I 2014/2015r.

 

XXIV Powiatowe Biegi Uliczne

im. W. Kozłowskiego w Terespolu - powiat

II miejsce

Klasa IV    Justyna Matejek

II miejsce

Klasa VI   Jakub Lesiuk

 

Tenis stołowy chłopców klasy V i VI - gmina

I miejsce

Klasa VI    Adrian Kusznieruk

 

Tenis stołowy chłopców
klasy IV i młodsi - gmina

II miejsce

Klasa IV   Patryk Koślacz

 

Indywidualny Tenis stołowy dziewcząt i chłopców gimnazjum - gmina

II miejsce

Klasa IIIA    Sebastian Sawczuk

 

Indywidualny Tenis stołowy dziewcząt i chłopców gimnazjum – międzygmina

I miejsce

Klasa IIA   Paweł Pietruk

II miejsce

Klasa IIIA    Sebastian Sawczuk

 

Drużynowe Szkoła Podstawowa

II miejsce

IV Gminny Turniej Piłki Nożnej

uczniów klas IV-VI – gmina

Udział wzięli

Klasa IV           Patryk Koślacz, Michał Lesiuk

Klasa VI   Emilia Szostkiewicz, Marlena Iwaniuk, Adrian Kusznieruk, Jakub Lesiuk, Szymon Jański, Norbert Sajna, Jakub Mostowiec, Sebastian Domański

 

Drużynowe Gimnazjum

Drużynowy Tenis stołowy dziewcząt i chłopców gimnazjum – gmina

I miejsce

Klasa IIA   Paweł Pietruk

Klasa IIIA  Sebastian Sawczuk

Klasa IIIB  Szymon Pińczuk

 

III miejsce

Klasa IIIA Weronika Idzikowska

Klasa IIIB Dominika Pawłowska

 

Drużynowe Gimnazjum

Drużynowy Tenis stołowy dziewcząt i chłopców gimnazjum – międzygmina

I miejsce

Klasa IIA   Paweł Pietruk

Klasa IIIA  Sebastian Sawczuk

Klasa IIIB  Szymon Pińczuk

 

Drużynowe Gimnazjum

Drużynowy Tenis stołowy dziewcząt i chłopców gimnazjum – powiat

III miejsce

Klasa IIA   Paweł Pietruk

Klasa IIIA  Sebastian Sawczuk

Klasa IIIB  Szymon Pińczuk

Konkurs kuratoryjny z historii

Etap szkolny

Adam Daniluk

Etap okręgowy

Adam Daniluk

 

Konkurs kuratoryjny z fizyki

Etap szkolny

Gabriel Bełczącki

Etap okręgowy

Gabriel Bełczącki

 

Olimpiada Wiedzy matematycznej Archimedes Plus XXII Edycja

Laureat II stopnia

Klasa III Weronika Tymoszuk

Laureat V stopnia

Klasa III Monika Osiejuk

Klasa VI Norbert Sajna

Gminny konkurs „Bądź jak Oskar Kolberg- poznaj historię swojego regionu”

III miejsce

Klasa IIB      Ilona Barszcz

 

 „Międzyrzec – Historia – Dzień Dzisiejszy” międzygmina

I miejsce

Klasa IIIB      Gabriel Bełczącki

 

Chełmski Konkurs Tańca Towarzyskiego

I miejsce

Klasa II    Karolina Sajna, Karol Martyniuk

III miejsce

Klasa III Julia Wojtczuk, Bartek Matejek, Weronika Tymoszuk

 

Międzygminnym Konkursie Recytatorskim
„W świecie poezji współczesnej”

III miejsce

Klasa IIA    Natalia Matejek

 

Wojewódzki konkurs „Mania Działania – Odjechani Muzofani”

I miejsce

Klasa IIA    Natalia Matejek,

Karolina Mosak

 

Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy
o św. Maksymilianie etap diecezjalny

Etap szkolny

Zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się
5 marca 2015 r

I miejsce

Klasa IIIA    Tomasz Waszkiewicz

II miejsce

Klasa IB            Julia Czopińska

III miejsce

Klasa IIIA    Izabela Tomaszewska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI
"Biblia i przypowieści biblijne"

V miejsce 

Klasa IB   Julia Czopińska

VIII miejsce

Klasa IIB   Karol Saczuk

W I sem. 2014/2015r. odbył się
powiatowy konkurs „Czysta Ziemia”

Pozyskano aparat fotograficzny dla szkoły

 

W październiku szkoła przystąpiła do akcji „Góra Grosza”. Zbierano fundusze na cele Towarzystwa „NASZ DOM”. Zebrano 5678 monet na kwotę 164zł 28gr.

 sem. II 2014/2015r.

KONKURSY SZKOLNE 

-    Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wiersze o wiośnie”, I miejsce - Karolina Siłuch,  III miejsce Patrycja Nestoruk.
 

-    Konkurs Polskiej Piosenki Dziecięcej - I miejsce Amelia Siejko,  Karolina Sajna I miejsce, II miejsce-Kudzio Aleksandra i Karolina Siłuch, II miejsce: Piotr Osak, Zuzanna Lewczuk, Kacper Lesiuk, III miejsce: Kinga Idzikowska, Milena Kot.
 

-    Szkolny Konkurs Ortograficzny „Honor Polaka plami, kto pisze z błędami”- III miejsce uczennica kl. IIB Katarzyna Demczuk
 

-    Szkolny Konkurs Wiedzy o Lesie przeprowadzony przez przedstawiciela Nadleśnictwa Międzyrzec Podlaski, p. I. Sójkę: I miejsce: Amelia Pawłowska kl. VI, II miejsce: Wiktoria Osiejuk kl. VI, III miejsce: Norbert Sajna, wyróżnienie: Smaś Bartłomiej, Aleksandra Bzyk i Kacper Mikołajuk
 

-    Szkolny Konkurs Fotograficzny „Oko w oko z przyrodą”: I miejsce: Matejek Bartłomiej, II miejsce: Natalia Iwaniuk i Kacper Mikołajuk, III miejsce: Wiktoria Osiejuk i Amelia Pawłowska, wyróżnienie: Aleksandra Kusznieruk, Aleksandra Jurkowska, Natalia Sawczuk, Bartłomiej Smaś, Bartosz Szostkiewicz
 

-    Szkolny konkurs dla uczniów  gimnazjum „Easter Quiz” - I miejsce – Katarzyna Demczuk kl. IIb,  II miejsce – Anita Gorgel kl. Ib i  Amanda Matejko kl. IIa, III miejsce - Wiktoria Mazurek – kl. IIb, wyróżnieni: Natalia Matejek kl. IIa, Julia Czopińska kl. Ib, Gabriela Mitura kl. IIb, Karol Szczuk kl. IIb,
 

-    Szkolny konkurs „My Easter Poster w ramach Let’splay English”-  I miejsce - Natalia Iwaniuk kl. V, Jolanta Jaroszuk kl. V, II miejsce - Natalia Sawczuk kl. IV, Aleksandra Jurkowska kl.IV, Bartłomiej Smaś kl. V, III miejsce - Justyna Matejek kl. IV
 

-    Szkolny Konkurs Ortograficzny- II miejsce Aleksandra Węgrzyniak, III miejsce Kacper Trokowicz
 

-    Szkolny Konkurs na najładniejszy zeszyt do języka polskiego I miejsce Marlena Iwaniuk
 

-    III Szkolny Konkurs Tłumaczeniowy z Języka Rosyjskiego dla klas III gimnazjum pt. „SZKOLNY TŁUMACZ”: Renata Osiejuk kl. IIIA – I miejsce, Aleksandra Pawluczyk kl. IIIA – II miejsce, Paulina Sawczuk kl. IIIA – III miejsce;
 

-    Konkurs pięknego czytania w języku rosyjskim: Gabriela Mitura kl. IIB – I miejsce, Natalia Matejek kl. IIA– I miejsce ex aequo, Karolina Mosak kl. IIA – II miejsce, Wiktoria Mazurek kl. IIB – III miejsce, Anna Martyniuk kl. IIA - wyróżnienie;

KONKURSY POZASZKOLNE

-    Międzyszkolny Konkurs Papieski „Szukałem Was, teraz przyszliście do mnie i za to Wam dziękuję” - kategoria piosenki papieskiej - „Ojcu Świętemu śpiewajmy, w podzięce zanieśmy Mu pieśń...” - Gabriela Dębowska – 1 miejsce, Julia Czopińska z akompaniamentem Karoliny Mosak – wyróżnienie
 

-    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z dr Clownem –Justyna Matejek, Aleksandra Węgrzyniak, Sawczuk Natalia– otrzymały wyróżnienia
 

-    Konkurs Międzyszkolny w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” - pod hasłem „Przemoc Boli” - wykonanie plakatu, I miejsce – Kamila Jurkowska i Marta Jaroszuk, III miejsce – Kornelia Gierełło i Katarzyna Demczuk
 

-    Konkurs Gminnej Biblioteki Publicznej-Filia w Rogoźnicy ph: ,,Młodzi odkrywcy prehistorii”: Kinga Idzikowska –I miejsce Maja Łosicka –II miejsce, Milena Kot, Piotr Osak -III miejsce
 

-    Gminny Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem –  2 miejsce drużynowo
 

-    Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Maks Matematyczny”– (Tomasz Waszkiewicz – 2 miejsce w kraju, Izabela Tomaszewska – 6 miejsce w kraju, Aleksandra Pawluczyk – 18 miejsce w kraju, Natalia Matejek – 23 miejsce w kraju, Karolina Mosak 30 miejsce w kraju)
 

-    V Gminny Konkurs Poetycki „W świecie poezji”- I miejsce uczennicy Natalii Matejek z kl. IIA; II miejsce ucznia Karola Saczuka z kl. IIB; wyróżnienie uczennicy Karoliny Mosak z kl. IIA
 

-    VI Gminny Konkurs Ekologiczny-  Emilia Szostkiewicz kl VI,  III miejsce
 

-    Gminny Konkurs na Kartkę Wielkanocną w Tuliłowie - Wiktoria Osiejuk kl. VI – III miejsce
 

-    II Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce-  Patryk Koślacz kl. IV –– III miejsce na 189 prac które wpłynęły na konkurs
 

-    „My Easter Poster w ramach Let’splay English”- etap gminny - Natalia Iwaniuk i Jolanta Jaroszuk, kl. V szkoła podstawowa, - I miejsce
 

-    I Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Krzewicy, Gabriela Dębowska, kl. I gimnazjum - I miejsce, III miejsce Natalia Iwaniuk
 

-    Gminny Konkurs Ortograficzny -  III miejsce Amelia Pawłowska
 

-    Gminny Konkurs Przyrodniczy w Jelnicy – III miejsce: Agata Wasiluk, Paweł Pietruk, Karolina Mosak
 

-    IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie.  Etap diecezjalny (wojewódzki)–Julia Czopińska (kl.IB) –IV miejsce, Tomasz Waszkiewicz (kl.IIIA)–12 miejsce, Izabela Tomaszewska (kl.IIIA)–28 miejsce
 

-    Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II. Katarzyna Dąbrowska (kl.IA) – 15 miejsce – Dyplom laureata; Karolina Mosak (kl. IIA), Agnieszka Oleksiuk (kl. IA), Tomasz Waszkiewicz (kl. IIIA) – 16 miejsce; Adam Daniluk (kl. IIIB), Szymon Pińczuk (kl. IIIB), Izabela Tomaszewska (kl. IIIA) – 20 miejsce; Julia Czopińska (kl. IB) – 21 miejsce; Katarzyna Demczuk (kl. IIB) – 22 miejsce; Karol Saczuk (kl. IIB) – 23 miejsce; Renata Osiejuk (kl. IIIA) – 24 miejsce, Anna Martyniuk (kl. IIA), Elżbieta Mikiciuk (kl. IIIB)– 27 miejsce; Natalia Matejek (kl. IIA) – 29 miejsce; Mateusz Kusznieruk (kl. IIA), Aleksandra Pawluczyk (kl. IIIA),Dominika Pawłowska (kl. IIIB) – 31 miejsce – Dyplom uznania.
 

-    Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Mój szkolny kolega z Misji” XIV edycja – „Radość Ewangelii źródłem misyjnego zapału”. Do współzawodnictwa szkolnego przystąpili Adrian Kalniuk (kl.IA) i Marta Jaroszuk (kl.IB). Po eliminacjach szkolnych do etapu ogólnopolskiego została zgłoszona praca plastyczna Marty Jaroszuk.
 

-     „ Przemoc boli”- program „Zachowaj Trzeźwy Umysł”-  plakat- I miejsce Kamila Jurkowska i Marta Jaroszuk,  III miejsce – Kornelia Gierełło i Katarzyna Demczuk
 

-     Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Mój przyjaciel bałwan”  Mateusz Jadczuk III miejsce Artur Osiejuk - wyróżnienie
 

-    Powiatowy Konkurs Językowo-Plastyczny pt. „TAJEMNICZE MIEJSCA…” organizowany przez Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podl. (Aleksandra Pawluczyk – II miejsce w kategorii - język rosyjski);

SUKCESY SPORTOWE

Szkoła Podstawowa

-    Halowa Piłka Nożna Chłopców kl.IV i młodsze – IV miejsce gmina (Michał Lesiuk, Patryk Koślacz, Mateusz Wasiluk, Cyprian Nasiłowski, Kacper Trokowicz, Mateusz Wawryniuk)
 

-    Mini Piłka Ręczna Chłopców – II miejsce gmina, II miejsce międzygmina (Sebastian Domański, Szymon Jański, Jakub Lesiuk, Adrian Kusznieruk, Kacper Martyniuk, Norbert Sajna, Jakub Mostowiec, Mateusz Wasiluk, Patryk Koślacz), Mini Piłka Nożna Chłopców – IV miejsce gmina (Sebastian Domański, Szymon Jański, Jakub Lesiuk, Adrian Kusznieruk, Kacper Martyniuk, Norbert Sajna, Jakub Mostowiec, Michał Lesiuk, Patryk Koślacz)
 

-    XIV Gminne Biegi Przełajowe im. Janusza Kusocińskiego Patrycja Nestoruk II miejsce kat. dziewczęta kl. I –II,   I miejsce drużynowo ( Adrian Kusznieruk, Jakub Lesiuk, Mateusz Filipiuk, Marlena Iwaniuk, Wiktoria Osiejuk, Wiktoria Marciniuk, Michał Lesiuk, Mateusz Wasiluk, Mateusz Wawryniuk, Justyna Matejek, Monika Osiejuk, Aleksandra Węgrzyniak) II miejsce indywidualnie – Adrian Kusznieruk,  III miejsce indywidualnie – Jakub Lesiuk, III miejsce indywidualnie – Michał Lesiuk, II miejsce indywidualnie – Justyna Matejek

Gimnazjum

1. Koszykówka chłopców  (elim. międzygminne) - I miejsce i powiat- IV miejsce w składzie: Sebastian Sawczuk, Paweł Pietruk, Patryk Łosicki, Patryk Łopata, Patryk Przychodzki, Adam Daniluk, Tomasz Kusznieruk, Łukasz Maksymiuk, Gabriel Bełczącki, Szymon Pińczuk.

2. Turniej piłki nożnej w Drelowie  –  II miejsce . Skład drużyny jak w pkt.1

3. Coca Cola-cup – I etap – I miejsce w składzie: Paweł Pietruk, Patryk Łosicki,  Adam Daniluk, Tomasz Kusznieruk, Konrad Sulima, Piotr Barczuk, Gabriel Bełczącki, Michał Sulima i Szymon Pińczuk.

4. Coca Cola-cup – II etap – III miejsce w składzie: Paweł Pietruk, Patryk Łosicki,  Adam Daniluk, Tomasz Kusznieruk, Konrad Sulima, Piotr Barczuk, Gabriel Bełczącki, Michał Sulima i Szymon Pińczuk.

5. Piłka nożna chłopców (gmina)- I miejsce i międzygmina – II miejsce. Skład drużyny to:  Paweł Pietruk, Patryk Łosicki,  Adam Daniluk, Tomasz Kusznieruk, Konrad Sulima, Piotr Barczuk, Michał Sulima, Gabriel Bełczącki i Szymon Pińczuk.

6. Halowa piłka nożna (gmina) – I miejsce i międzygmina– II miejsce. Skład drużyny: Paweł Pietruk, Patryk Łosicki,  Adam Daniluk, Tomasz Kusznieruk, Konrad Sulima, Piotr Barczuk, Michał Sulima, Gabriel Bełczącki i Szymon Pińczuk.

7. I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt  - Gimnazjada- bieg na 300m z czasem 44,10 – Agata Wasiluk

8.  I miejsce w Finale Rejonu Biała Podlaska w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt- Gimnazjada - bieg na 300m z czasem  44,10 – Agata Wasiluk

9.  I miejsce w Finale Województwa w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt  - Gimnazjada- bieg na 300m z czasem  44,58-   – Agata Wasiluk

10.  XIV Gminne Biegi Przełajowe w Rogoźnicy- drużynowo III miejsce. Indywidualnie: Agnieszka Oleksiuk- II miejsce, Krzysztof Osiejuk- II miejsce, Agata Wasiluk- I miejsce,  Karolina Mosak- I miejsce, Paweł Pietruk- I miejsce.

11. Turniej piłki nożnej dziewcząt w Krzewicy – IV miejsce. Skład drużyny: Agnieszka Oleksiuk, Agata Wasiluk, Natalia Matejek, Amanda Matejko, Dominika Pawłowska, Weronika Idzikowska, Katarzyna Dąbrowska, Paulina Jaroszuk.

 

DYREKCJA  I  GRONO PEDAGOGICZNE SKŁADAJĄ   GRATULACJE

 UCZNIOM ORAZ  ICH  RODZICOM

ŻYCZĄC

DALSZYCH   SUKCESÓW.