Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Jedną z czołowych firm, specjalizujących się produkcją oraz dystrybucją dodatków meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na lokalnym i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pomocnym profilem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką jakość wykonania oraz odporność. FAM prócz tego proponuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na własną innowacyjność, jednak także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca poboczną asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak też szkoły czy szpitale. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to naturalnie dzięki któremu można zmniejszyć ryzyko namnażania się zarazków pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma duże znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się znacząca ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnego rodzaju bakterie, wirusy oraz grzyby i https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Dodatkowym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie niemalże wszelkich środków czystości i dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej wiadomości na jego temat można uzyskać na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest imponującym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm.